Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Fırat Halı Yıkama firması olarak halı yıkama, overlok yapımı ve koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Sektördeki firmalar içinde en son teknolojileri yakından takip eden, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan, en hijyenik ve temiz sonucu almaya odaklanan güvenilir isimlerin başında gelen Fırat Halı Yıkama, değerli müşterilerinden gelen olumlu geri bildirimlerle paralel olarak her geçen gün daha iyi hizmet vermek için faaliyetlerini sürdürüyor. Fırat Halı Yıkama olarak birçok semtteki şubemizle üst düzey kalitedeki temizlik hizmetimizi oldukça uygun fiyatlarla sunuyoruz. Dilerseniz adreste temizlik işlemleri gerçekleştirebiliyoruz.

En Hijyenik ve Güvenilir Temizlik Hizmeti

Hizmetlerimizde kesinlikle eşyalarınıza zarar vermeyecek ve onların yapılarına en uygun olan temizleme yöntemlerini seçmekteyiz. Halı yıkama hizmetimiz kapsamında, halılarınızın temizliğinde %100 bitkisel temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Sağlığa zararsız ve ayrıca çevre dostu olan bu ürünler sayesinde hem siz hem sevdikleriniz daha güvenli bir ortamda yaşayacak,  halılarınız çok daha hijyenik koşullar altında temizlenmiş olacak. Halılarınızın saçaklarında bozulmalar, çirkin bir görüntü ya da başka olumsuz durumlar varsa overlok yapımıyla istediğiniz neticeyi kolayca elde edebiliyoruz. Koltuk yıkama hizmetimizde de aynı prensip doğrultusunda çalışıyor ve eşyalarınızın sadece yüzeysel olarak değil derinden temizlenmesi için alanında uzmanlaşmış profesyonel ekip ve son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla kaliteli bir hizmeti size getiriyoruz.

Keçiören Fırat Halı Yıkama Firması olarak bu sektörde yerini sağlamlaştıran, kaliteli firmalardan biri durumundayız. Zaman zaman ismimizi taklit eden halı yıkama şirketleriyle karşılaşabiliyoruz. Bizden kaliteli hizmeti en uygun fiyata alan ve bize güvenen müşterilerimizin bahsi geçen bu firmalara itibar etmemelerini öneriyoruz. Hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.