Halı Yıkama

Anasayfa » Halı Yıkama

KEÇİÖREN FIRAT HALI YIKAMA HİZMETİNİZDE

Bahar temizliğinin olmazsa olmazı halı yıkama oldukça zahmetli, zor bir iştir. Kendi çabalarınızla yıkadığınız halılarınızdan istediğiniz temiz görüntüyü ve hijyeni elde edemezsiniz. Kurutamadığınız nemli kalan halılarınızdan kötü koku evinize yayılırken halılarınız üzerinde bıraktığınız deterjan artıkları ailenizin sağlığını tehlikeye atar. Yıkamak için ıslattığınız halınız olduğundan çok daha ağır hale geleceği için ekstra bir güç ister. Buda beden sağlığınızı zorlar. Bu zorlu işi kendi çabalarınızla yapmayı bırakınız Keçiören Fırat Halı Yıkama sizin için halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturmaya geliyor.

SAYMAKLA BİTMEYEN HİZMETLERİMİZ

Ev ve iş yerlerinizdeki halıları özel makinelerimizle kusursuzca temizledikten sonra halılarınızı teslim etmemizi istediğiniz tarihte evinize ve ya iş yerinize ulaştırırız. Kullandığımız ilaçlar anti bakteriyel olup aile bireylerinizin sağlığını tehlikeye atacak ürünleri kullanmayız. Halınızın üzerinde lekeler varsa özel işlem uygulayarak kolaylıkla çıkarırız. Yıkadığımız halılarınızı tamamen kuruttuktan sonra siz müşterilerimizin kullanımına sunarız. Halı yıkama işlemini uzman kadromuz titizlikle gerçekleştirir halılarınız yıpranmada, hijyenik bir şekilde size teslim edilir. Kaliteli hizmetlerimiz uygun fiyatta olup Keçiören Fırat Halı Yıkama web adresimizden fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

TAKLİTÇİ FİRMALARA DİKKAT

Firma olarak halı yıkama işinde marka olma yoluna hızla ilerliyoruz.  Kaliteli hizmetlerimizi siz müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz. Keçiören Fırat Halı Yıkama firması olarak sizden ricamız firma ismimizi kullanan taklitçilere itimat etmeyiniz. Biz halı yıkama işini ciddiye alırız ve müşterilerimize uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunmak için çabalarız.