Koltuk Yıkama

Anasayfa » Koltuk Yıkama

KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

Koltuklarınızı mı yıkatacaksınız? Fırat Halı Yıkama firması olarak koltuk yıkama hizmetimiz ile siz müşterilerimizi memnun etmek bizim görevimizdir. Kendi çabalarınızla koltuk yıkamak oldukça zor bir iştir. Koltuklarınızın kumaş yapısına zarar verebilir ciddi hasarlara yol açabilirsiniz. Bilmediğiniz kumaş türüne uyguladığınız yanlış deterjan koltuklarınızın kiri kumasına sebebiyet verir. Ayrıca tam anlamıyla kurumayan koltuklarınızda zamanla pas lekeleri oluşur ve evinizin içine kötü kokular yayılır. Emeğiniz boşa gider. Bırakın bu zorlu işi biz sizin için yapalım. Fırat Halı Yıkama firması olarak koltuklarınızı kusursuzca temizleyelim.

HİZMETTE SINIR TANIMAYIZ

Ev ve iş yeri koltuklarınızı uzman ekibimiz ve gelişmiş makinelerimiz sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturalım. İster evinize ve ya iş yerinize gelip kısa sürede koltuklarınızı temizleyip, kuruladıktan sonra kullanıma hazır hale getirelim isterseniz teslim aldığımız koltuklarınızı firmamızda temizledikten sonra siz müşterimize geciktirmeden teslim edelim. Kullandığımız ilaçlar koltuk kumaşına zarar vermeyen anti bakteriyel ilaçlardır. Koltuklarınızı yıpratmadan özenle temizler ve kurumasını sağlarız. Aile bireylerinizin sağlığını düşündüğümüz için kullandığımız ilaçlar antialerjiktir. Kalite hizmet ve uygun fiyat seçeneklerimiz siz müşterilerimizi beklemektedir. Fırat Halı Yıkama web adresimizden hizmetlerimize ve fiyat listemize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

DİKKAT EDELİM

Keçiören Fırat Halı Yıkama firma olarak kaliteli hizmetleriyle ün salmış olan bir firmadır. Firmamızın adını kullanan taklitçi firmalara itibar etmeyiniz. Biz uzman kadromuzla müşterilerimizin memnuniyeti için hizmet vermeye tanınmış bir marka olarak devam edeceğiz.