Overlok

Anasayfa » Overlok

OVERLOK HİZMETİ

Halılar, evimizin en şık, en çok göze çarpan aksesuarlarıdır. Bu nedenle de modern ve uyumlu olması beklenir. Ancak zamanla halılar da diğer eşyalar gibi yıpranır, kirlenir, bakımsız görünür. Özellikle halı kenarları bu yıpranmadan en çok payını alan kısımlar olarak karşımıza çıkar.

Overlok Nedir?

Kimi zaman halılar, bazen kilimler ve hatta giyim ürünleri için bile kullanılan overlok, sık sık mahallemize kadar gelen ama çoğu kişinin aslında çok da bilmediği bir hizmettir. Overlok nedir sorusunun en iyi cevabı, halı veya kumaş kenarlarının kesilmesi ve kesilen kısımların dikilmesi işlemi olarak verilir. Overlok, aynı zamanda temizlik de yapan bir makinedir.

Overlok Yapılışı

Overlok nasıl yapılır sorusunun cevabı, halının makineye yerleştirilmesi ile başlar. Ardından overlok makinesinin pedalına basılır ve overlok işlemi gerçekleşir. Overlok ile dikilen kenarlar artık iplik atmaz ve uzun yıllar kullanıma hazır hale gelir.

Kaliteli Overlok için Keçiören Fırat Halı Yıkama

Firmamız, halı yıkama hizmetinin yanında overlok için de en güvenilir marka olarak karşınıza çıkmaktadır. Özellikle halı ve kilimlerin uzun yıllar kullanılması ve kenarlardan başlayan yıpranmanın tüm halıya yayılmaması için overlok yapılması şarttır. Overlok metre fiyatları ise en uygun şekilde firmamız tarafından size sunulmaktadır. Özellikle prestijli bir şirket olan Keçiören Fırat Halı Yıkama’nın taklitlerinden sakınmaları konusunda müşterilerimizi uyarıyoruz. İsimlerinin başına farklı kelimeler ekleyerek asıl Keçiören Fırat Halı Yıkama olduğunu iddia eden firmalara itibar etmeyiniz.

Sunduğumuz hizmetin kalitesinden çok memnun olan ve bu nedenle bizi tercih eden müşterilerimiz, dalgınlıkla bu firmaları tercih ettiklerinde, büyük hayal kırıklığı yaşamaktadır. Oysa bizim kalitemize alışan kullanıcılar için sürpriz bulunmamaktadır. Hizmet kalitemiz, profesyonel kadromuz, son teknoloji makine ve teçhizatı ile müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Siz de kaliteli hizmetimiz ile tanışmak ve halı ya da kilimlerinizin kullanım ömrünü uzatmak isterseniz, işinin uzmanı personeli ile uzun yıllardır kusursuzluğun adresi olan Keçiören Fırat Halı Yıkama’yı tercih edin. Böylece dakikalar içinde halılarınızda meydana gelen sökülmelerin yaratacağı hasarlar giderilecek ve eski estetik görüntüsüne kavuşması sağlanacaktır. Detaylı bilgi almak ve uygun fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime  geçin.