Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama

Firmamız başkenti Ankara’nın  güzide ilçelerinden biri olan Keçiören’de Keçiören halı yıkama hizmeti ihtiyacı olan müşterilerimize en iyi halı yıkama hizmeti veren firmadır. Piyasada yer alan birçok sahte firmamızın ismini taklit ederek firmamızın sahip olduğu popülerlik üzerinden vatandaşlarımızı kandırarak düşük hizmet kalitesi ile hizmet vererek yüksek fiyatları tarif etmektedir. Fırat halı yıkama firması olarak hizmet politikası gereği her zaman için müşterilerimizi memnun ederek bunun karşılığında piyasadaki en uygun halı yıkama fiyatlarını talep etmekteyiz. Lütfen firmamızın adını  taklit eden bu tarz dolandırıcı firmalara inanmayınız.

Firmamızın Hizmetleri

Keçiören halı yıkama olarak ücretsiz servislerimiz ile halılarınızı adresinizden alarak halı yıkama firmamıza getirdikten sonra tam otomatik halı yıkama makineleri ile yıkamaktayız. Halı yıkama işlemi sırasında en kaliteli ve bu iş için en uygun ekipmanları ve ürünleri kullanmaktayız. Halı yıkama işleminden sonra halılarınız özel olarak dizayn edilmiş olan kurutma odalarında kurumaya bırakılır.  Kurutma işlemi sona erdikten sonra halılar uzman personelimiz tarafından detaylı olarak kontrol edilir. Varsa lekelere özel leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilir. Herhangi bir sorun olmaması durumunda halılarınız ambalajlanarak tekrar ücretsiz servislerimize yüklenir ve adresinizde size teslim edilir.

Fırat halı yıkama olarak her zaman sizin için en iyisini düşünmekte ve en iyisini yapmaktayız. Firmamızı taklit eden diğer firmalar ile vakit kaybetmek yerine iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşmanız halinde kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

09 Temmuz 2017
813 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?